Jesteś osobą, która lubi poznawać nowych ludzi z całego świata? Szukasz nowych wyzwań, uważasz, że studia dla Ciebie to za mało? Chcesz odkryć swoje nowe umiejętności lub je rozwinąć? Postanowiłeś zdobyć nowe doświadczenie zawodowe? Marzysz o organizowaniu imprez, spotkań i wycieczek?

Czas podjąć decyzję, której z pewnością nie pożałujesz!

Czas pokazać i realizować to, co masz w głowie!

Nie zwlekaj, tylko dołącz do ESN UE Poznań - naszej organizacji, która poszukuje studentów kreatywnych, otwartych i chcących przebywać w międzynarodowym gronie!

Czym właściwie jest ESN? Erasmus Student Network - organizacja studencka na poziomie europejskim, która "bierze pod swoją opiekę" studentów z wymian zagranicznych i sprawia, by ich pobyt tutaj stał się niezapomnianym. Staramy się pokazać im z jak najlepszej strony nasze miasto, jak i również kraj. ESN rozwija również przyjaźnie międzynarodowe, które mogą trwać niezwykle długo, trust us!

Dołączenie do ESNu to również znakomita opcja, by zobaczyć życie erasmusów z tej drugiej strony! Jeśli już wyjechałeś na wymianę i nie chcesz kończyć przygody w międzynarodowym gronie lub zastanawiasz się jeszcze nad wyjazdem to szansa dla Ciebie!

Rekrutacja składa się z dwóch etapów:
1) wypełnienie ankiety rekrutacyjnej do 20 października do 23:59!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-fj208oRO1lsCFOgBDAvT4eZ3npuFyxlY-_x3HPpLzd-6ww/viewform?usp=sf_link
2) rozmowa z koordynatorami poszczególnych teamów., którzy podczas spotkania przybliżą Tobie główną tematykę działań zespołu.

A jakie teamy masz do wyboru?
- TRAVEL - jeśli uwielbiasz podróże, nowe miejsca oraz organizować wyjazdy to Travel jest jak najbardziej dla Ciebie!
- EVENT - jeśli organizując imprezy, wydarzenia, spotkania, czujesz się jak ryba w wodzie to Event czeka właśnie na Ciebie!
- PR - znasz się na grafice, lubisz social media a promocja nie jest Ci obca to chyba znak, że PR team jest dokładnie tym, czego szukasz!
- SocialErasmus - jeżeli lubisz angażować się w wydarzenia społeczne związane z propagowaniem kultury, chętnie pomagasz innym i chciałbyś rozwijać się w tej dziedzinie to Social jest miejscem dla Ciebie!
- HR - jeśli lubisz zarządzać ludźmi oraz posiadasz umiejętność zarządzania czasem to z pewnością powinieneś dołączyć do HR teamu!

Chciałbyś się dowiedzieć więcej o naszej organizacji?
Zapraszamy 10 października na Forum Organizacji i Kół Akademickich oraz dzień później na Erasmus Day na naszej uczelni!

Nie czekaj tylko dołącz do nas!


Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/128489437900129/