ESN UE Poznań jest lokalna sekcją ESN działającą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu od 2007 roku. 

Została założona przez Magdę Głowacką oraz Magdę Kobielarz. Jako organizacja zrzeszająca studentów pełnych pozytywnej energii, pasji oraz zaangażowania stworzyliśmy udało nam się stworzyć dobry i szanowany wizerunek ESN! Każdy z członków ESN UE Poznań jest osobą otwartą, kreatywną i prospołeczną, dlatego naszym głównym celem jest kreowanie bardziej elastycznego oraz mobilnego środowiska edukacyjnego.

Jak to  robimy? Odpowiedź jest prosta! W pełni angażujemy się w wymiany studenckie na różnych poziomach, wspieramy je, szerzymy i rozwijamy! Dzięki naszej kreatywności staramy się zapewniać studentom (również tym niewyjeżdżającym za granicę) liczne doświadczenia międzykulturowe. 

Pomoc mamy w genach!

Polskim studentom przekazujemy dobre rady, sprawdzone informacje oraz ciekawostki przed ich wyjazdem za granicę. Znaczna część sekcji to byli Erasmusi, dlatego też warto wesprzeć się ich rzetelnymi i pewnymi informacjami. Jeśli myślisz o wyjeździe za granicę możesz dołączyć do ESN UE Poznań i zobaczyć jak wygląda wymiana jeszcze przed wyjazdem.

Studenci zagraniczni mają zapewnioną opiekę na początku pobytu w Poznaniu – zostaje im przydzielony mentor, członek sekcji ESN UE Poznań. Naszym przyjezdnym Erasmusowcą zapewniamy liczne wycieczki, imprezy, spotkania oraz eventy, aby ich pobyt w Poznaniu był najlepszym, niezapomnianym okresem w ich życiu!

Naszym głównym celem jest pomoc studentom z wymiany przed, w czasie oraz po ich pobycie zagranicą.

Dołącz do nas!

Adres:
ESN UE Poznań
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu,
Dział współpracy z zagranicą, p 218
al. Niepodległości 10, 61- 875 Poznań